×
Ürünler Sepete Eklendi

Tisaati Saat şirket sahiplerinin saat kültürleri, aileden gelen bir biçimde üç kuşaktır devam etmektedir. Tisaati Saat adıyla 2012 ‘dan bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Hali hazırda Tisaati Saat; satışını yapmakta olduğu uluslararası markalarla, kendisine ait ülke çapındaki tecrübesini ve vizyonunu olgunlaştırarak sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir. Global dünya ve hızla gelişen teknolojinin gereği olarak, farklı grup şirketleri ile 2012 yılından beri online kanallara yapmakta olduğu saat tedarikçiliğini, Tisaati Saat ‘in kurulması ile birlikte kendi sitesinden direk nihai tüketicilere ürün ulaştırarak yeni bir boyuta taşımıştır.

Kuruluş amacıyla Tisaati Saat, şirket yapısının temeline müşteri memnuniyetini koymuştur. Temsilciliğini veya satışını yaptığı markalar ile ilgili günümüzün ihtiyaçlarına paralel ürün ve pazarlama konsepti odaklı, dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine ilk elden, aracısız olarak sunumunu ilke edinmiştir. Tisaati Saat, saat sektörü ile online kanalları sentezleyerek, kalite ve güvenirlilik açısından kendisinden bekleneni gerçekleştirmekte ve özellikle online saat mağazacılığının sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman sergilemektedir.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap